Hakkımızda | AksuWeka
AksuWeka » Hakkımızda
Hakkımızda

1998 yılında Pendik-İstanbul’da kurulan firmamız, Almanya’nın en ünlü karot motoru üreticisi olan  weka Elektrowerkeuge firmasının1999 yılından beri Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Pendik’te kurulu firmamızda satmış olduğumuz karot motorlarının, satış sonrası orjinal yedek parça ve servis hizmetini vermekteyiz. Bununla birlikte Avrupa’dan ithal kaliteli, hızlı kesim ve uzun metrajlı beton soketlerinde satışını yapmaktayız.

Aksu inşaat 15 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,  siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve müşteri odaklı birlikteliğimizi her zaman önemsemektedir.

Hizmetlerimiz Weka karot motorları, motor sehpaları, hidrolik duvar makinaları, elektrikli duvar makinalarının satışı, servis ve orjinal yedek parça hizmetleri, beton kesme soketleri ve karot borusu satışlarımızı kapsamaktadır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Satış ve üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Aksu inşaat, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.